Tuesday, 2018-06-19, 11:09 AM
Main My profileRegistration Log outLogin
Logged in as Guest · Group "Guests"Welcome, Guest · RSS
MENYT KRYESORE
Sadri Gashi
KUJTIME
SHPËRNDAJE
Shpërndaje
VIZITORET

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
 Guestbook
Main » Guestbook [ New entry ]

Pages: 1 2 3 »
1-15 of 35 messages displayed
0   Spam
35. Rifat Demaku   (2015-04-04 6:13 PM)
Lavdi e respekt për mësuesin dhe ish kolegun-Sadri Gashi

0   Spam
34. Shaban Berisha   (2014-04-13 1:07 AM)
Lavdi te perjetshme kolegut,shokut dhe mikut shume te qmuar qe nuk do ta harroj per jete,sepse jemi njohur shume mire ne mes veti dhe kemi punuar se bashku shume vite ne Dritan ish (Dobroshevc).Respekt edhe per familjen e tij te mrekullueshme!

0   Spam
33. Bessa Gashii   (2013-08-28 11:58 PM)
Te gjithë krenohum me ty Mixha im.Ishe një shembull i njeriut te drejt për te gjithë ne. Gjithmon do të jesh në zëmrat tona.

0   Spam
32. DITA   (2013-08-28 11:57 PM)
Babi im i dashur me mungon shummm...

0   Spam
31. Behie A. Murtezi   (2013-08-28 11:56 PM)
Krenohem me dajen tem ...

+1   Spam
30. Rahime Duli   (2013-06-21 3:27 PM) E-mail
Lavdi Deshmorit te Liris, ne te gjith qe e njohem jemi krenar per punen dhe vepren etj prej qtdhetari dhe ma krenar jemi qe figura tij radhitet ne mesin e dheshmorve te kombit LAVDI

+1   Spam
29. Jeton Morina-Bruksel   (2013-04-13 2:00 AM)
Ai ishte mesues në kuptimin e plotë të fjalës.Ai ishte Sadri Gashi,për mua Mesuesi Sadri.E unë pata fatin të isha nxënës i mesusit Sadri në fillorën"Rilindja "në Dobroshevc.Ai kishte një edukat që dukshëm e lartsonte të njerzit e mëdhënjë,ai ishte historian i devotshëm,një atdhetar,një sportist ,mesuesi Sadri ishte NJERI dhe atë NJERI i Madh.Ai në mendjën time është ngulitur ,ai është i paharruar sikur edhe kolegët e tijë nga ai brez,Sabit Maloku,Veli Berisha,Jahir Lladrovci etj...Prehu i qetë në qiell,atje në prajsën e merituar ,Prehu i qetë mesuesi Sadri ashtu siq ishe gjithnjë i qetë në jetë ...Do ndez qirinjë për Ju mesuesi Sadri..

+1   Spam
28. Shaban Qerkini   (2013-03-19 11:24 PM)
i let dheu i kosoves per ata qe ran per lirin e vendit te tyre fal tyre jetojm te lir por mos te bajm ndonje gabim te jav shkelim gjakun e tyre

+1   Spam
27. Nazmi Syla   (2013-03-19 11:06 PM)
E kujtoj me mall mikun kolegun tim te dashur Z Sadri Gashin.
Ishte njeri me vlera kombetare, patritike, profesionale. I dashur, i sinqertë. Ju falenderoj ish nx te dashur qe na kujtoni. Redpekt

+1   Spam
26. Behie A. Murtezi   (2013-03-18 6:38 AM)
Behie A. Murtezi Daja jem na mungon ..

+1   Spam
25. Avdi Krasniqi   (2013-03-18 6:36 AM)
LAVDI DESHMOREVE te KOMBIT dhe I LEHTE qofte dheu I Kosoves mbi varrin e tyre.

+1   Spam
24. Shkelzen Thaqi   (2013-03-18 6:35 AM)
Fal gjakut te deshmorve dhe te gjith atyre qe ran per liri te vendit te tyre ne jemi te lire i kemi te drejtat tona shkollohemi ne vendin tone dhe fale tyre ne mund te themi lirisht dhe me krenari se jemi Shqipetar,dhe me krenari flasim se ata qe kan rene per liri kane mbrojt vendin e ton me plot te drejt,dhe gjaku i tyre ka bere qe Kosova te jet e lire, Lavdi te gjithe atyre qe kan dhen jeten per liri!

+1   Spam
23. Agim   (2013-03-11 12:24 PM) E-mail
Lavdi vepra e sadriut,të folësh për sadriun edhe një nder i madh ,Sadriu ishte nji njeri i madh ne qdo aspekt të jetës,ishte shume i madh me punen e tij qe beri ne shtepi,ne lagjë,ne fshat,ne shkollë,ne shoqeri dhe qdo kund ku ishte ishte njeri i madh dhe njeri me vlera,aty ku ishte i mundonte me mish e shpirt me dhëne kontributin e tij,une të flasë për sadriun e kam vështire se se paku 4 decenije ishim te lidhur ne forma te ndryshme se pari familjare e me pas ne qdo aktivitet për shumë kohë ishim bashkveprues shume kohe edhe kemi luajtur futboll se bashku me te ku ishte nji lojtar i jashtzakonshem sepse sikur ne qdo aktivitet te tij edhe ne aktivitetet sportive u angazhojke me siq thuhet mish e shpirt,ashtu edhe ne edukimin e shumë brezave angazhimi i tij ishte maksimal,u preft ne paq shpirti i tij dhe krenohemi qe e patem dhe krenohem qe nji pjese të jetës e kam kaluar me te,lavdi i qoft.

+1   Spam
22. Blerim Gashani   (2013-03-09 3:58 AM)
Drite paste shpirti i tij sikur drita qe ai ka lene pas!

+1   Spam
21. DIN KRELANI   (2013-02-02 3:01 AM)
Me ty profesor sadri gashi krenohen te gjith e sidomos ata te citlet kishin fatin qe ti ti arsimoje lavidi per juve dhe krenari per neve...

1-15 16-30 31-35

Name *:
Email *:
WWW:
Code *:
Drenasi © 2018