Friday, 2018-12-14, 1:20 PM
Main My profileRegistration Log outLogin
Logged in as Guest · Group "Guests"Welcome, Guest · RSS
MENYT KRYESORE
Sadri Gashi
KUJTIME
SHPËRNDAJE
Shpërndaje
VIZITORET

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
 Guestbook
Main » Guestbook [ New entry ]

Pages: « 1 2 3 »
16-30 of 35 messages displayed
+1   Spam
20. Avni Babaj   (2012-10-14 12:46 PM)
M ka ba me menu shum gjan per kohen e kalume qe kena nejt bashk

+1   Spam
19. Rifat Avdiu   (2012-09-18 7:42 AM)
LAVDI ..

+1   Spam
18. Nebih Bazaj   (2012-09-18 7:41 AM)
Lavdi i qoft Arsimtarit dhe Atdhetarit te madh dhe te shquar i qoft i leht dheu qe dha jeten per ket vend dhe qe kontriboj si arsmitar i shquar dhe i talentuar veq ishalla ne rrug te all-ahut LAVDI Sadri Gashit dhe te gjith Arsimtarve tjer te kombit.

+1   Spam
17. Behie A. Murtezi   (2012-08-26 1:24 AM)
Kujtimet me dajen tone i mbaj ne zemer ne ato dite shume te renda lufte, daja Sadri na shpetoi te gjitheve por Zoti at e deshti me shume dhe e mori.♥

+1   Spam
16. Islam Elshani   (2012-08-26 1:23 AM)
Kjo eshte aqe e vlefshme dhe aqe me vlere sa ska ma shume

+1   Spam
15. Afrim R. Fejza   (2012-08-24 1:37 AM)
Mirësia në vlerat përgjithshme prej edukatori, mësuesi,intelektuali ka bërë qe të jetë madhështor arsimtari Sadri Gashani!

Lavdi e perjetshme veprave të tij!

Krenari per familjen qe japi një njeri të tillë!

+1   Spam
14. Hilmi Gashi   (2012-08-23 8:31 PM)
Krenar familja dhe rrethi qe paten, ndersa femia dhe familja e ngushte mburrje, per bashkeshortin, prindin dhe vellan tash te pa vdekshmin Sadri Gashin, ndersa per shoqerin dhe koleget qe la pas eshte nje dobesi per deri sa shoket qe ishin se bashku me te 7 prej te cilve jan cilesuar me nje statut e Deshmorit dhe i vetmi I MADHI Sadri Gashi rreshtohet nder Martiret e Kombit.

Sikur te isha afer do shtroja nje pytje per ata Shkruajn dhe rreshtojn Deshmoret, heronjet dhe martiret e Kombit per te cilet duhet te mburret i gjith Kombi Shqipetar qe pat dhe dha per Lirin e Kosoves edhe sa do te vazhdoje Diferencimi dhe ndarja e rreshtimi sipas tekeve dhe qefeve tek disave!?

+1   Spam
13. Naxhije A Gashani   (2012-08-23 8:22 PM)
Sinonim i mirësisë e bujarisë, shembulli i një intelektuali të dijëshëm dhe në të njejtën kohë edhe modest!
Kam pasur fatin të jem në mesin e nxënësve të tij!

+1   Spam
12. Lavdie Murtezi   (2012-08-23 8:20 PM)
krenaria jone! gjynah qe nuk eshte ne mesin tone dhe gjynah qe nuk e kan pas fatin me njoftu edhe gjenratat e reja!! ♥

+1   Spam
11. Afrim Fejza   (2012-08-23 8:17 PM)
Krenohemi shumë qe kemi qenë nxënës të mesuesit Sadri Gashi!

E ju familjar të tij ndjehuni shume modest dhe krenar qe e patet nje familjar te mire,mesues,edukator!

+1   Spam
10. Sami Kiqina   (2012-08-23 8:16 PM)
Lavdi te gjithë atyre qe u flijuan per kosovë e posaqerisht mesuesve te cilet ne kohet me te veshtira dhan kontributin e tyre pa as ni rrogë vetem e vetem per te mos mbesin gjeneratat e sotme mbrapa .

+1   Spam
9. Buli   (2012-08-23 8:15 PM)
krenohem qe ishe daja i babit tim gjithmon do te ju kujtoim dhe dote jini ne zemrat tona

+1   Spam
8. Mili   (2012-08-23 8:14 PM)
Te kujtojm me mall heroi ynë i madh,fal teje dhe trimave si ti ne sot e gzojm lirin ne duhet te jemi krenar qe kemi pasur një arsimtar,prind,daj si ty ti je gjithmon prezent ne familjet dhe zemrat ton

+1   Spam
7. LETA   (2012-08-23 8:13 PM)
BABI im dikush thet se koha sheron plaget por s'është e vertet ditet kalojn por kujtimet,dhembja për ty veq rritet, ke qën njeri me shumë vlera, krenohem kur e di bija e kujt jamë më mungon BABI im

+1   Spam
6. Besa   (2012-08-23 8:10 PM)
edhe pas shum viteve mungesa jote ndihet ttek te gjith ne e posaqerisht tek familja jote ... do te kalojn ditte vmuajt e vitet e ti do te jetosh gjithmon ne zemrat tona .....me respektin me te madh Besa

1-15 16-30 31-35

Name *:
Email *:
WWW:
All emoticons
Code *:
Drenasi © 2018