Friday, 2018-12-14, 1:41 PM
Main My profileRegistration Log outLogin
Logged in as Guest · Group "Guests"Welcome, Guest · RSS
MENYT KRYESORE
Sadri Gashi
KUJTIME
SHPËRNDAJE
Shpërndaje
VIZITORET

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
 Guestbook
Main » Guestbook [ New entry ]

Pages: « 1 2 3
31-35 of 35 messages displayed
+1   Spam
5. Luli   (2012-08-23 8:08 PM)
ti ishe ni shembull i mire per neve ti na mesove me kan te dashur te respektur te kulturuar e mbi te gjithash me kan te moralshem kjo ishte porosia jote per neve une te jam mirnojhes tan jeten per ke

0   Spam
4. Bedria   (2012-08-23 8:07 PM)
po kalojn vitet e mua spo me duket qe ti nuk je me, dnoshta eshte se une te kam ne zemren time dhe ne ndjenjat e mia gjitheher ate i dashur .

+1   Spam
3. Rifati   (2012-08-23 8:06 PM)
ishte nje vella qe donte te miren e tave ,ishte nje arsimta qe kontroboje per arsime me vitet te tera ,ai iashte nje hero i madhe per atdheon tone ,qe na ashte qe gezojem liren

+1   Spam
2. Egzona   (2012-08-23 8:05 PM)
ase un nuk di qka te thame veq di se ka qen nje njeri qe do te na duhte edh shum kohe edh nje arsimtar qe do te vynte shum gjeneratev,po ishte nje atdhetare i madhe per liren ton qe na e gezojna me

+1   Spam
1. Bedria   (2012-08-23 8:05 PM)
sikut po te komunikoja me te vertet do te kisha shum gjera per ti treguar !! shpresoj qe njerzit shoket dhe dashamiret t tij e kuptojn se ai ishte hero i atedheut.

1-15 16-30 31-35

Name *:
Email *:
WWW:
All emoticons
Code *:
Drenasi © 2018