Tuesday, 2018-11-13, 11:49 PM
Main My profileRegistration Log outLogin
Logged in as Guest · Group "Guests"Welcome, Guest · RSS
MENYT KRYESORE
Sadri Gashi
KUJTIME
SHPËRNDAJE
Shpërndaje
VIZITORET

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
 Photo Albums
Main » Photo album » My photos » Photo 3
Views: 454 | Dimensions: 1038x685px/171.1Kb
Date: 2011-02-19 | Added by: sadri-gashi
View photo in real size
Rating: 0.0/0


Total comments: 5
0 Spam
5 Isak Nika  
keta jane me te respektuarit !

0 Spam
4 Nazmi Syla  
Ju përshendes dhe falenderoj përzemërsisht të dashur ish nxënes tani dhe kolegë z Afrim dhe z Jeton, ndjej kenaqësi të pa përshkruar, kur tani po arrij ti lexoj këto fjalë ndër më të vlerëshmet, më shkronja të arta për mua dhe kolegët e mijë. Këto fjalë tuajat janë shperblimi më i madh për ne ish mesimdhënësit tuaj. Ju falenderoj edhe një herë nga zemra, sepse me mungojnë fjalet që tju shprehë falendimin më të madh, ne emrin tim dhe ish kolegëve të mij- atyre qe janë ende ne jetë të cilët dhe mua me mungojnë dhe atyre qe me nuk jetojnë në ketë botë, por janë gjithmonë në zemrat tona. Me respekt dhe adhurim per JU. Nazmi Syla-Krasmirofci

0 Spam
3 Jeton Morina-Bruksel  
Faleminderit Afrim për ringjalljën e nostalgjisë për këta ish mesuesit e mi në SH F."Rilindja" në Dritan(Dobroshevc).Një brez i paharruar i mesuesve ,mesuesve në kuptimin e plot të fjalës

0 Spam
2 Afrim fejza  
Grup i MËSUESVE të cilët në Shkollen Fillore "Rilindja" në Dritan (ish Dobroshevc) të DRENASIT bënë revulucion në edukimin dhe arsimimin e brezave të tëra në këtë pjesë të Drenices prej nga dolen shumë Veprimtare të Çështjes Kombëtare,Themelues e Ushtarë të UÇK-së(si Fehmi Lladrovci dhe tjerë),Mësimdhënës,Mjekë,Inxhinier,e shumë kuadra të nevojshme për kohën!

0 Spam
1 Jeton Morina-Bruksel  
Brezi i Paharruar i mesuesve në vitet 80-ta në Sh.F."Rilindja në Dritan(ish Dobroshevc):po jap tani emrat,vendet prej nga vijn dhe lëndet që i ligjeronin:Nga e majta në të djatht,në këmbë :Agush Berisha (Vasilevë-Gjuhë Shqipe),Ali Topalli(Baicë-Gjuhë Shqipe),Jakup Elshani,(Baicë-Biologji),Sabit Maloku(Martirë)(Gllanasellë-Gjuhë Shqipe dhe gjuhë Kroate-serbe),Sadri Gashi (Martirë,Terstenikë-Histori)Alush Istogu(Palluzhë-pedagog),Sabit Nika(Gllanasellë-Edukatë Fizike),Shaban Berisha(Vasilevë-Gjuhë Frenge) e Hysen Fejza(Dobroshevc-Gjuhë Frenge) dhe ulur nga e majta:Nazmi Syla,(Krasmirofc-Fizikë)Xhemail Fejza,(Dobroshevc-Gjuhë Frenge)Shefqet Hajdari,(Dobroshevc-Kimi)Veli Berisha(i ndjer,Vasilevë-Gjeografi)Rahime Prenku(Dobroshevc-BAT) dhe Ismail Kastrati(Dobroshevc-drejtor i shkollës)).Vitët dhe kilometrat nuk i shlyejn dot kujtimet për ju mesues të paharruar ...

Name *:
Email *:
Code *:
Drenasi © 2018