Sunday, 2019-05-26, 10:07 AM
Main My profileRegistration Log outLogin
Logged in as Guest · Group "Guests"Welcome, Guest · RSS
MENYT KRYESORE
Sadri Gashi
KUJTIME
SHPËRNDAJE
Shpërndaje
VIZITORET

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0
 
Main » 2011 » March » 7 » INFO
3:34 AM
INFO

    Ne Kosovë gjate luftes mars - qershor 1999 Serbia, ka vrare mbi 12.000 njerez te pafajshem, ka djegur dhe shkaterruar mbi 120.000 shtepi, ka debuar rreth 1 milion njerez, ka dhunuar dhjetera mijera femra dhe ka rrembyer mbi 3.000 persona, prej te cileve shumica ende te pagjetur . 
Views: 723 | Added by: sadri-gashi | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Name *:
Email *:
Code *:
Drenasi © 2019